Zdjęcie nagłówkowe

Wyszukiwarka

Wyszukaj

Dokumenty oraz informacje dot. lokalu w formie elektronicznej. Mamy nowy wzór!

22 kwietnia 2024

Szanowni Państwo,

Administracja Osiedla "STEGNY ROŻEK" MSM "ENERGETYKA" informuje, że wychodząc na wprost oczekiwaniom i wygodzie Mieszkańców działa w administracji system umożliwiający PRZESYŁANIE DOKUMENTÓW dotyczących lokalu DROGĄ ELEKTRONICZNĄ – MAILOWĄ. Osoby zainteresowane powyższą usługą proszone są o zapoznanie się z OŚWIADCZENIEM - Mamy nowy wzór!, jego wypełnienie, podpisanie z obu stron i przekazanie jego oryginału, skanu, lub dobrej jakości zdjęć OBU PODPISANYCH z datą wypełnienia - STRON do biura A.O. "STEGNY ROŻEK", lub na adres mailowy: adm.stegny.rozek@msmenergetyka.pl

Administracja informuje, że korespondencja drogą elektroniczną przekazywana będzie wyłącznie poprzez podany w oświadczeniu adres poczty elektronicznej. Dla weryfikacji poprawności adresów prosimy (w przypadku przesyłania dokumentu droga elektroniczną) o przesłanie OŚWIADCZEŃ z adresów wskazanych w tym oświadczeniu.

Podpisanie OŚWIADCZENIA ułatwi kontakt, zdecydowanie wpłynie na lepsze przekazywanie informacji.

 

Grafika_oswiadczenia.webp [214.09 KB]

Kilka prostych kroków:

  1. Udaj się do Administracji Osiedla po dokument lub pobierz ze strony internetowej i wydrukuj (link do dokumentu)
  2. Wypełnij oraz podpisz dokument
  3. Przekaż dokument pracownikowi Administracji Osiedla (także w formie elektronicznej na adres adm.stegny.rozek@msmenergetyka.pl )

 

Ważne uwagi:

  1. Dokładnie zapoznaj się z treścią oświadczenia oraz informacji
  2. Pamiętaj aby złożyć czytelny podpis wraz z datą na obydwu stronach dokumentu
  3. Jeśli chcesz przekazać dokument w formie elektronicznej zapoznaj się z informacjami zawartymi w pliku Forma elektroniczna – informacje Os. Stegny Rożek.pdf (link)